6.28.2022

Madem İtalya' ya Gidemiyoruz, Biz De İtalya' daymış Gibi Yaparız..

Ciao! Mio Dio E Come Se Fossi İn İtalia

İtalyan Lezzetleri İçin Bu Kez Cafe Italiano KARAKÖY' deyiz..  Şirin konsepti, kırmızı beyaz pötikareli masa örtüleri ve tabi menülerindeki lezzetler ile bir öğlen, bir akşam hatta belki bir akşam üstü uğramak ve damağınızı şenlendirmek isteyeceğiniz bir mekan Cafe Italiano ...


  Marka TAKSİM, ŞİŞLİ, KARAKÖY ve ANATOLİUM MARMARA AVM olmak üzere İstanbul' da 4 farklı lokasyonda bulunuyor. 

CAFE İTALİANO


 Domates sos, mozzarella ve pepperoni ( İtalyan Sucuğu ) üçlüsü ile hazırlanan, roka ile servis edilen Pepperoni Pizza her zaman favorim olmuştur. Burada da kendisini tercih ettik.

Bruschetta

 Tabi ki başlangıç olarak; domates, fesleğen, sarımsak ve zeytinyağının muhteşem birlikteliği demek olan bruschettayı es geçemezdik.  Ardından pizzamız ağızımızda dağılsın, hoop diye kolayca boğazımıza takılmadan midemize insin diye yanına güzel bir de salata tercih ettik.

PENNE MAKARNA

  Pesto soslu Penne Makarna ile final yaptık. Bunca karbonhidrat bir arada olur mu? Kaçamak yapmışken hakkını verelim diyoruz her zaman, biliyorsunuz siz de artık :) 

PEPPERONİ PİZZA


 Bu taraflara yolunuz düşerse, fiyat performans açısından oldukça memnun kalacağınız bir mekanı sizlere takdim eder, giderseniz benden de selamlar götürmenizi rica ederim :)

Yeni bir yazıda buluşuncaya dek,

Sevgiyle Kalın..                  Azapkapı, Bankalar Caddesi No:17 Beyoğlu, İSTANBUL

                                                       0212 251 4639

                                         İnstagram: @cafe_italiano_tr
Bu içerik Sevil Ekşioğlu Yüksel tarafından oluşturulmuştur.İçeriğin izinsiz ya da kaynak belirtilip link verilmeksizin kopyalanması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre suçtur.


Yorum Gönder

Fikirlerinizi Lütfen Benimle Paylaşın

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Aramak istediğiniz kelimeyi yazın ve Enter'a basın :)